Biography (Troian Bellisario)

Troian Bellisario as Spencer Hastings

26. července 2014 v 14:29 | Mookie :)
Na popis Spencer Hastings se nejvíce hodí slova jako nadprůměrně inteligentní, mimořádně úspěšná a poměrně bohatá. Neustále se zabývá více věcmi najednou, dělá pro charitu, je ve školním týmu pozemního hokeje a po škole chodí do zájmových kroužků. Je sebevědomá, vypočítavá a byla jediná, kdo se dokázal postavit proti Alison.
Má poněkud obtížný rodinný život. Její rodiče jsou neustále zaneprázdněni prací a do toho se často neshodne se svojí starší sestrou, Melissou, kterou rodiče před Spencer upřednostňují. A kvůli tomuhle všemu se Spencer nespokojí s ničím, co není alespoň dokonalé.
I přesto, že je si sama sebou velmi jistá, tak po tom, co začaly dostávat zprávy od záhadné -A, je ve stresu. O své kamarádky se velmi stará. Občas působí poněkud panovačně, ale to jen proto, že je chce chránit. Poté, co kvůli -A týmu ztratila svého přítele Tobyho (později se ukázalo, že nezemřel), se zhroutila a byla přidělena do léčebny Radley, jelikož byla nalezena uprostřed lesů bez jakéhokoliv průkazu totožnosti. Později se přidala k -A týmu, aby získala další informace o dívce v červeném kabátku a aby viděla Tobyho (který v tu dobu s -A týmem také spolupracoval).
Věk: 18 let
Barva vlasů: bruneta
Barva očí: tmavě hnědé
Stav:ve vztahu
Narozeniny: 11. dubna
Výška: 173 centimetrů
Zaměstnání: student
stážistka u starosty
A (dříve)
Pacientka v léčebně Radley (dříve)
Přezdívky: Spence
Jane Bond, Harriet, Špiónka (od Emily)
Veronica Mars, Lucy Liu, Nikita, Nancy Dew (od Hanny)
Jane Doe (zapsána v Léčebně Radley)
Mary Smith (zapsána v Last Wood Resort)
Rodina: Veronica Hastings (matka), Peter Hastings (otec), Melissa Hastings (sestra), Jason DiLaurentis (nevlastní bratr), Ian Thomas (švagr; mrtvý), Taylor Thomas (neteř; mrtvá)
Románky: Toby Cavanaugh (přítel), Alexander Santiago (ex-přítel), Ian Thomas (políbení), Wren Kingston (políbení, flirt)
Přátelé: Hanna Marin, Emily Fields, Aria Montgomery, Alison DiLaurentis, Andrew Campbell, Caleb Rivers, Maya St. Germain (mrtvá)
Nepřátelé: -A, Garret Reynolds (mrtvý), Ian Thomas (mrtvý), Černá labuť, Darren Wilden (mrtvý), Logan Reed, Jenna Marshall, Červený kabát

Zájmy: pozemní hokej, tenis, deseti-bojařský tým
Talent: inteligence, odhodlání
Vzdělání: Rosewoodská střední škola, Vysoká škola Hollis (prázdninový kurz), UPenn (vysněná škola)

Její tajemství
Ukradla esej své sestry a vydávala ji za vlastní
Vydávala se za dobrovolnici v nemocnici, aby
získala pitevní zprávu Alison
Byla přítomna tu noc, kdy bylo ukradeno
Aliino tělo
Vydávala se za Melissu, aby zjistila, kde byla
v červnu
Lhala policistům o tom, kde byla, aby
ochránila Jasona
Jason je její nevlastní bratr
Věděla jako první, že je Toby -A a neřekla to
ostatním
•Zničila kryptu Tobyho matky
•Stala se členem -A týmu
Unesla Malcolma z jeho hodiny karate
Nevzali jí na UPenn
Věděla, že Toby ukradl karavan
Již dvakrát závislá na lécích, které jí udržují
vzhůru

Biografie Troian Bellisario

17. července 2014 v 13:25 | Mookie :)

Celé jméno: Troian Avery Bellisario
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Datum narození: 28.října 1985
Povolání: herečka
Troian Bellisario je americký herečka. Vystupuje jako Spencer Hastings v seriálu Pretty Little Liars (Prolhané krásky) stanice ABC Family.

OSOBNÍ ŽIVOT
Troian se narodila a vyrostla v Los Angeles. Její rodiče jsou producent Donald P. Bellisario a herečka, producentka a spisovatelka Deborah Pratt. Její otec produkoval například Magnum, P.I., Quantum Leap nebo NCIS. Má mladšího bratra, Nicka, tři nevlastní sestry a tři nevlastní bratry - jedním z nich je herec Sean Murray. Její otec je napůl Ital a napůl Srb. Její matka je afro-američanka a má anglické a francouzské předky.
Jako dítě byla blízkou kamarádkou Mary-Kate a Ashley Olsenových.
Troian chodila na Cambell Hallskou školu v severním Hollywoodu. Ve dvanáctém ročníku byla třídní premiantkou.
Je zasnoubená s hercehttp://admin.blog.cz/clanky/clanek/74839882/upravitm Patrickem J. Adamsem. Původně spolu hráli v divadle, později v Pretty Little Liars a v krátkém filmu The Come Up.
V lednu 2014 přiznala, že měly na střední škole osobní problémy, což způsobilo poruchu příjmu potravy a sebepoškozování. "Byla jsem nejmladší dcera, ta perfektní malá holčička. Moje škola byla velmi intenzivní a fajnová vysoká. Takže to bylo o touze potěšit otce a matku a být pro všechny perfektní."
Její a Patrickovo zasnoubení bylo potvrzeno 24.února 2014.
KARIÉRA
Poprvé se objevila ve filmu Last Rites v roce 1988, kdy jí byly teprve tři roky. Od roku 1990 do 2007 hostovala v pořadech jako Quantum Leap, Tequila and Bonetti a NCIS, televizních seriálech produkovaných jejím otcem. V NCIS hrála Sarah McGee, sestru speciálního agenta Timothyho McGee, ztvárněného jejím nevlastním bratrem Seanem Murray.
V roce 1998 si zahrála poboku Mary-Kate a Ashley Olsenových ve filmu Billboard Dad (Táta z billboardu). Počátkem 2006 se Troian začala objevovat v počtu nezávislých krátkých filmů, a to Unspoken, Archer House a Intersect. Vlistopadu 2009 byla vybrána jako Spencer Hastings do seriálu Pretty Little Liars založeném na sérii knih stejného názvu od Sary Shepard. V říjnu 2011 Troian oznámila, že píše a tvoří její vlastní film, který byl 16.listopadu 2011 úspěšně financován prostřednictvím Kickstarter. Natáčení skončilo v prosinci 2011 a film byl oficiálně dokončen v srpnu 2012.
V srpnu 2012 se také objevila s Jennifer Beals ve webových sériích WIGS, Lauren. V lednu 2013 potvrdila na Twitteru, že s Jennifer natáčí další díly Lauren. Webový seriál Lauren se vrátil 3.května 2013 a odvysílal dalších 12 epizod.
OCENĚNÍ
2010 Vision Fest Best Acting (Female Lead) Consent výhra
2010 FirstGlance Philadelphia Best Actress Consent výhra
2011 Young Hollywood Award Cast to Watch* Pretty Little Liars výhra
2011 Teen Choice Award Choice Summer TV Star: Female Pretty Little Liars -
2012 Teen Choice Award Choice Summer TV Star: Female Pretty Little Liars výhra
2013 IAWTV Award Best Female Performance (Drama) Lauren -
2013 New York Festivals Best Performance by an Actress Lauren výhra
2013 Streamy Award Best Female Performance (Drama) Lauren -
2013 Teen Choice Award Choice TV Actress: Drama
 
 

Reklama