About blog.. :D

Update...

25. ledna 2015 v 17:53 | Mookie :)
Update!
Dnes jsem dodělala díly páté série, které vyšly od října? Asi! :D

Dnešní splněné mise:
- episode stills
- update online&download 5.série
- synopsis
- design
- úprava menu

Mám toho ještě v plánu více. Zítra jdu k doktorce na kontrolu, tak snad mě už pustí. Doma mi z toho už postupně, ale účině hrabe! :D

New design, new start :)

24. ledna 2015 v 18:22 | Mookie :)
Opět jsem tu! :)
Pokračují ve svém díle a s novým dess. :) Sice je tam jen Ashley, ale to nevadí. :) Líbí se mi ta barva. Taková modrá. Lednová a sněhová :D Právě už nás sněží, tak to vidím na blog a čajíček. Navíc jsem nemocná, tak se aspoň budu věnovat. :D Ae někdy se mi do toho fakt nechce. Musím se dokopat, a pak vše jde. Jinak aktualizuji díly, budu dělat gallery všech hereček a trošku menu poupravím! :)

I am so sorry!!

27. září 2014 v 16:28 | Mookie :)
Ahojte lidi,

všimla jsem si, že naposled jsem přidala článek na začátku září, ale škola a sport mě teď úplně zaměstnává. Ještě ta čtvrteční a páteční praxe od 4 hodin ráno, tak odpoledne spím a večer taky. :/ Je toho dost. :) Ale chci to napravit. :) Jinak jsem se začala dívat n TVD a PLL oznova. Na TVD protože chci a na PLL, protože chci hledat souvislosti. :D Četla jsem a viděla na youtube spoustu teorií, že ARIA JE A. :D No nevím.. kdyby byla, tak by mě to úplně dostalo! :D Je moje nejoblíbenější, ale největší teorie je, že ty vlasy v díle 5x12, kde mona zemře se mění. Jednou jsou dlouhé a poté jsou zastřihnuté. :) No uvidíme. Nakonci října je tu další epizoda a my se 100% všichni těšíme! :)

School

2. září 2014 v 16:41 | Mookie :)
Omlouvám se,
že jsem od neděle nic nepřidala, ale měla jsem takové nervíky ze školy. A pořád je mám a mám dojem, jako kdybych byla úplně zombie. :D Včerejší i dnešní odpoledne jsem úplně umrtvá. Nemám náladu nic dělat ani se s nikým bavit, protože na to ani nemám sílu. Stačí mi co do mě hustí ve škole a vstávání tak brzo.. No budu si muset zase zvyknout. Ovšem nemyslete si, že jsem na Vás zapoměla. Nezapoměla, jen opravdu není čas. Já až najedu na svůj režim tam budu mít energie dost a určitě tu bude zase každý den minimálně 5 nových článků. Nyní však musíme čekat na další díl do 21. října. :) PLL.. :/ to je ale dlouhá doba snad to nějak zvládneme :)

PLL is winner.. :D

24. srpna 2014 v 17:19 | Mookie :)
Ahojte,
ať se snažím jak se snažím, prostě mě více baví psát o PLL. :D Dřív jsem měla raději The Vampire Diaries a strašně mě bavilo o něm psát blog, ale tentokrát jsem dala Stills TVD 1.série a nějak mě to nebavilo. Prostě jsem to dělala z nutnosti. Přemýšlím jestli, třeba tady nezruším TVD a bude to jen PLL, ale bohužel ten název blogu je obojí. Možná mě napadlo udělat nový blog, ale ... Třeba mě jednou TVD bude zase bavit. :D Přemýšlím no.. znova se mi to vše na novém blogu dělat nechce a beztak.. jednou třeba zas budu mít blíže k TVD jak začne 6.série. Dokonce prázdnin chci stihnout gallery holek z PLL a asi Stills z TVD. :) a takový ten základ. Teď se budu zatím zaměřovat jen a jen na PLL.. Myslím, že toto je teď nejvíce oblíbený seriál. :D A taky pak patří tam Teen Wolf, TVD, Hra o trůny, The Ravenswood. Hodně. :) Já třeba teď začala koukat na GG opět. Jsem ve třetí sérii a na Ravenswood třetí díl. :) Trošku více hororový, ale ten Caleb.. Mmm.. :D P

Ozvu se :) Pá

Nová sekce :D

19. srpna 2014 v 17:47 | Mookie :)
Zdravím,
po dlouhé době se dnes úplně na 100% věnuji blogu. :D Byla jsem teď dost zaneprázdněna. Obchody a nákupy, akce, festivaly, takže na blog jsem neměla čas ani chuť. Dnes jsem udělala rozcestníky na TVD, protože jsem už dlouho slibovala tuto sekci. Taky si můžete všimnout, že jsem udělala nové rozcestníky pro Cast PLL a TVD. :) Občas je tam nějaká chybička, ale opravovala jsem to a vždy se mi tam opět objevila, ale i tak si myslím, že je to lepší než to bylo. :D Teď už hurá na TVD SEKCE! :D Dnes je úterý, takže to znamená dnes v noci nová epizoda PLL a tentokrát 5x11! :) Myslím, že se máme na co těšit. Jakmile bude v ČJ, tak ji přidám sem na blog.

Mějte se :)
PS: dodívala jsem za prázdniny celý TVD. :D Po nocích a těžcích ránech jsem koukala až mě oči bolely :D

Nový design :)

8. srpna 2014 v 20:03 | Mookie :)

Mám nový design. Našla jsem ho na uložto již neexistující blogu, který se jmenuje almost-love.blog.cz :) Sice trvá delší dobu než se načte, ale mě se opravdu líbí. :) Jen mi tam trošku vadí nahoře ta rubrika Photogallery, protože já to nemám vše ve photogallery. :) Ale tak zůstane volná. Líbí se mi, že je tam pod designem seznam herců, kromě Sashy, ale ta není tak důležitá. :D Dá se říct. Až bude nový, tak tam určitě bude. Lépe se v tomto designu orientuje, což je fajn. :)

Snad se vám líbí. :) Jinak TVD sekci začnu asi až po víkendu. :) Tento blog bude ale vždy více zaměřen na PLL než na TVD. Ale má už být brzy první díl šesté série TVD!!! :) Juchůů!

Holidays :)

3. srpna 2014 v 21:27 | Mookie :)
Jedu od zítřka do čtvrtka pryč. S mamkou si děláme takový relax wellnes výlet. :) S turistikou a tak celkově. Těším se, hlavně i na ranní běhání, protože se tam dá úžasně lesem běhat. Je tam úžasný vzduch. A kam že? Karlova Studánka, ale jde o to chození tam. Nestihla jsem bohužel přednastavit články, ale mám skvělou zprávu. :) Ve čtvrtek dojedu a jelikož jsem dodělala všechny Episode Stills, Epizode, Music, Biography, Synopsis a tak,.. Takže už se můžu naplno věnovat holkám a jejím fotkám, novinkám z nejnovějších dílů, ale také už slibované druhé části blogu THE VAMPIRE DIARIES. :D Moc se mi do toho nechce. Zase dělat rozcestníky, rubriky a vše nějak logicky dát dokupy. :D Ale to nějak zvládnu. Jinak koukám po graphic blogách a sháním nějaký nový design nebo byla něčí Wardrobe, ale je problém, že můj blog není ani měsíc založený. Sice je tu dost článku, ale musím prokázat důvěru.

Mějte se a užívejte prázdnin! :)

Next week :)

25. července 2014 v 18:08 | Mookie :)
Zdravím opět,
jen oznamuji, že příští týden chci začít dělat rozcestníky k TVD. Konečně jsem udělala první dvě série PLL, což celkem trvá. Nejvíce mě štve vždy dělat ten článek Epizody :D Je toho hodně. :D Navíc zítra je u nás akce, takže to budu celý den spát a nic nepřidám, jak to tak vidím. Hned na to jedu v úterý za babičkou do Luhačovic, a poté mám asi tak 3 dny volno a pak směr s mamkou na naši prázdninovou chatu. :D Dá se to tak říct. Takže na ty tři dny mám dodělat poslední 3 série, což budu makat jak šroubek. :) A třetí den udělám rozcestníky. Určitě budu mít i něco přednastaveného. :) Ať blog jen tak nechcípne :D Jsem ráda jinak, že jak přidávám články, tak sem chodí více lidí. Dělám to pro Vás, ať se něco dozvíte, ať zavzpomínáte na dva nejlepší seriály. Doufám, že se bude blog postupně mnohem více rozšiřovat. :) A budu moct přidávat jen články, které jsou nové. :)

Hey ..

22. července 2014 v 12:20 | Mookie :)
Zdravím,
chci se omluvit, že tento týden přidávám samé episode stills a seznam epizod. Ráda bych už se hnula dál a přidávala nejnovější informace, ale prostě toto je nutnost. Je nutnost, aby byly všechny série dokončeny, alespoň zčásti a to znamená seznam epizod, online a download, episode stills a nějaké promonational photos. Je těch sérií 5 a každá má aspoň 20-25 dílů a vytvořit vždy hlavní obrázek a poté přidat fotky, prostě trvá. Mějte strpení, že teď to nejsou žádné originální a velmi záživné články, ale někomu někdy příjdou určitě vhod :)

Mookie :)

Finally :)

17. července 2014 v 11:27 | Mookie :)
Omlouvám se, že jsem v pondělí a úterý nepracovala na začátku blogu. Nebyla jsem pořádně doma. Jsou prázdniny. :3 Ale včera a dnes jsem to napravila a konečně MENU a ROZCESTNÍKY Pretty Little Liars jsou hotové. :) Mám už toho ale plné zuby! Teď přidat nějaké články a vidím to, že příští týden asi začnu zase znova toto kolo ale The Vampire Diaries :)

Držte mi palce :)
 
 

Reklama