Otázky k epizodě 5x16

26. ledna 2015 v 17:37 | Mookie :) |  Spoilers & News
Epizoda 5x16 Over a barell byla opět napínavá a přinesla nám spoustu dalších otázek. :) Některé z nich vám připomenu v tomto článku.

Kdo se vplížil do Holbrookovy kanceláře?

Je pochopitelně možné, že to byl samotný Holbrook, protože věděl svoje heslo, ale ten by se nemusel maskovat. Takže o co se tady "A" pokouší? Že by nějaký plán na udání některé z Lhářek?

Co ta nová holka Talia?

Kdykoliv se v Rosewoodu objeví někdo nový, je to důvod k tomu začít být trochu podezřívavý. Ačkoliv Talia nevypadá jako něčí špeh, nemohli jsme se nevšimnout toho, jak se snaží vlichotit do přízně Emily. Navíc si nejsme úplně jistí tím, po kom Talia vlastně jede. Emily nebo Ezra?

Co ten nový kluk Johnny?

Co se týče nováčků, tak Johnny je ještě podezřelejší. Nejen, že se dobrovolně nastěhoval na Hastingsův dvorek aneb místo, kde se už stalo několik vražd, ale dokonce bydlel v Rosewoodu, když byl malý. Je tady nějaká spojitost s "A"?

Vykašle se Spencer na vysokou?

Johnny je zjevně první, kdo Spencer řekl, že na vysokou nemusí jít každý. A představte si, že ten nápad nepřišel Spencer vůbec špatný. Chytrolínka Hastingsová že by nešla na vysokou? A kdyby ne, tak co by dělala?

Řekne Aria vůbec někdy Ezrovi o své epizodě s přijímacími zkouškami?

Je teď docela těžké soucítit s Ariou, když tu někdo chce hodit na Hannu vraždu, ale pevně doufáme, že Aria se Ezrovi svěří dříve než později. Na druhou stranu, Ezra jí nedává zrovna mnoho příležitostí.

Co řekne Ashley Marin pastorovi Tedovi?

I když se do téhle kaše dostala Ashley sama, pořád jí fandíme. Měla by přijmout Tedovu žádost o ruku? Měla by mu říct o své noci s Jasonem?

Kdo posílal Arie ty zprávy?

Že by se "A" na chvíli přejmenoval/a na "H"? Hlavně, že Aria na začátku dne byla přesvědčená to tom, že tohle rozhodně není žádná past. No, myslíme si, že tohle nebylo jen tak.

Je Mona v tom sudu?

Chceme tohle vůbec vědět? Tak jako tak bychom se to měli v příští epizodě dozvědět. Tohle ale úplně nesedí na to, co říkala paní Grunwaldová, ale tak i ona se může mýlit.

Míří Spoby do Rozchodova?

Největší chyba je, že se z Tobyho stává starý žárlivec, který čte zprávy své přítelkyně, takže se ani nedivíme, že to, že se naštval, Spencer moc nerozhodilo. Znamená to ale, že se čas tohohle páru krátí?

Zdroj: http://prettylittleliars.eu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 shelly shelly | Web | 30. března 2016 v 20:12 | Reagovat

hezký blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama