Biografie Ashley Benson

17. července 2014 v 13:27 | Mookie :) |  Biography (Ashley Benson)
Celé jméno: Ashley Victoria Benson
Místo narození: Long Beach, Kalifornie, USA
Datum narození: 18.12.1989
Povolání: herečka, modelka

Ashley Benson je amaerická herečka a příležitostná modelka. Nejvíce se proslavila rolí Hanny Marinové v seriálu Pretty Little Liars.

OSOBNÍ ŽIVOT
Narodila se v Kalifornii, má jednu starší sestru. Ve třech letech začala tančit balet, hip-hop a jazz. Ráda zpívala a již ve čtyřech letech zpívala sólo při Vánočním koncertě v kostele. Účinkovala také v několika sborech. V pěti letech se objevovala v katalozích a v osmi letech začala spolupracovat s modelingovou agenturou. Když zrovna není zaneprázdněna natáčením či jiným aktivitami, ráda tancuje a zpívá.
KARIÉRA
V roce 1999 odstartovala svojí hereckou kariéru. Začala se objevovat v komerčních televizích a v několika hudebních videoklipech. Účinkovala v moha rekllamách a poté i v seriálech. V roce 2004 se objevila v seriálu Tak jde čas. V témže roce se objevila také v seriálech Křižovatky medicíny, Zoey 101 nebo v seriálu Sedmé nebe. Ve všech ztvárnila jen menší role. V roce 2006 si střikla roli v seriálu The O.C. V roce 2007 si zarála ve filmu Bravo Girls: Hurá do toho!
Další film ve kterém se objevila byl Bart má holku a Přes noc třicítkou. Seriál, kde získala větší pozorost byl Eastwick. Tam hrála po dobu 12 epizod dceru hlavní postavy. V roce 2010 získala velkou roli v seriálu Pretty Little Liars. V roce 2012 se herečka objevila v chystaném filmu Spring Breakers

Zdroj: http://prettylittleliars.blog.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alyson Alyson | Web | 17. července 2014 v 13:35 | Reagovat

Ashley mám strašně moc ráda, hrozně jsem si jí oblíbila .)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama